Güngörler Ticaret A.Ş | Web Sitemize Hoş Geldiniz

GÜNGÖRLER yurt içinde ve dışında, yaptığı işlerde her işi kendi görüş ve değerleri çerçevesinde belirler. Bu GÜNGÖRLER’in hayata bakış felsefesidir. 62 yılı tecrübe, güven ve kaliteyle harmanlayan GÜNGÖRLER, kurulduğu yıldan bu yana her türlü inşaat, Petrol ve Lpg, sanayi, , enerji, turizm, ithalat, ihracat sahalarında faaliyet gösteren ve bu sahalarda üretim ve ticari tesislere sahip olan, ender,kuruluşlardan,biridir.

Mükemmellik

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. GÜNGÖRLER standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır. GÜNGÖRLER’in, TSE-HY:2004 Belge Kayıt no:TS 11939 hizmet yeterlilik belgesi bulunmaktadır.
Mühendislik tasarımından işletmeye almaya kadar, GÜNGÖRLER tüm kalite yönetimi gereksinimlerine uyar. Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere, şartnamelere ve işin tasarım ana hatlarına en iyi ve güncel uygulamalar dahil edilir.

Yenilik

Tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümleri sürekli araştırılır ve geliştirilir.

Hız

Daha hızlı mobilizasyon ve proje tamamlama hedeflerine destek için, mevcut teknolojileri geliştirme, her bir proje uygulama grubunun arzusudur.

Güvenlik

“Sıfır Kaza” politikası GÜNGÖRLER için hem bir hedef hem de bir başarıdır. GÜNGÖRLER, ofislerinde, akaryakıt istasyonlarında, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde çalışan tüm personelini ve iş ortaklarını korumak için Çevre, Güvenlik ve Sağlık (ÇGS) politikasını sürekli olarak uygulamaktadır.

Toplumun iyi bir üyesi olmak

Yurt içinde ve dışında, endüstriyel, ticari ve altyapı tesisleri için yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren GÜNGÖRLER‘in misyonu, çalıştığı yerlerdeki toplumlar ile sürekli iç içe olmak ve bu toplumlara katkısını sürekli arttırmaktır. Hedefi, daha sürdürülebilir ve adil bir ortam meydana getirmektir.

GÜNGÖRLER Çalışanları

GÜNGÖRLER, tüm ofis ve şantiyelerinde, en yeni iş politikalarını ve güncel çalışma koşullarını benimser; çalışanlarının şirketin hedeflerini rahat, sağlıklı ve güvenli bir ortamda gerçekleştirmelerini sağlar. Sahip olduğu yüksek beceri sahibi personel ve işgücünün, en önemli rekabet avantajlarından biri olduğu, GÜNGÖRLER’in değişmez inancıdır.

Yönetim Kurulu Üyelerimiz

Yönetim Kurulu Başkanı Başkan Vekili Yönetim Kurulu Üyesi
Murat Güngör Osman Güngör Hayri Güngör